ברזנטים וסוככים

 

ארץ ישראל ידועה בתור אחת הארצות החמות ביותר, קרני  השמש החמה חודרות ומזיקות לגופינו. כידוע, הנזקים מקרני השמש מסוכנים מאד לבריאות ולכן חשוב ואף הכרחי לעשות הכל על מנת לצמצם כמה שיותר את החשיפה לשמש. בארץ ישראל, רוב המבנים הפרטיים הם בעלי חצרות והמבני הקומות רובם בעלי מרפסות. אז בכל זאת אפשר לשבת בחצר וליהנות מהקיץ וגם תוך לא להיחשף לשמש? ברזנטים וסוככים הם הפתרון לבעיה! על ידי התקנתם ניתן לשבת ולנצל את החצר והמרפסת וגם ליהנות באוויר הפתוח! 

 

ברזנטים וסככים - עושים זאת בצורה מקצועית

ראשית, יש לקחת מידות של המבנה הבית ולתכנן איזה סוג של סוכך להתקין. כמו כל סוג של שיפוץ, גם התקנת סוכך דורש התקנה, זמן וכסף, אך אין ספק שהשקעה חד פעמית זו מאפשרת לך ליהנות לאורך שנים  רבות ממוצר טוב ואיכותי שללא ספק מגן מפני השמש. ובכן, אם הגעתם להחלטה שברצונכם להתקין סוכך בביתכם, עליכם לבחור מתוך מגוון רחב של ברזנטים וסוככים מהו הסוג המתאים ביותר עבורכם: כזה שיתאים גם לצורת המבנה של הבית עצמו, צבע תואם, גודל ומידת הצללה, כלומר, עד כמה הברזנט צפוף וחוסם את קרני השמש.

 

ברזנטים וסככים לעיצוב הבית:

אין כל ספק שבזכות התקנת סוככים היא דרך מצוינת לשמירה מפני קרני השמש. אך יחד עם זאת, זה לא הכל וישנו עוד יתרון גדול בתקנת ברזנטים וסוככים והוא העובדה שברגע שבוחרים סוכך נכון ומתאים לבית העשוי בד איכותי ומעוצב, הגינה או המרפסת כולה הופכת למשודרגת יותר- מה שתורם לא מעט לבית להיות מודרני יותר! זאת אומרת, מלבד העובדה שהדבר מוסיף מוסיף עניין מבחינה דקורטיבית, הצללה לגינה ו/או למרפסת תורמת כמובן להגנה מפני השמש כדי שנוכל לשבת בחוץ בכיף.

 

מה חשוב לקחת בחשבון?

כמו כל דבר העלות משתנה בהתאם לחומר- האם מדובר בחוסך זמני או חוסך קבוע? יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שעם הזמן הברזנט יכול להיהרס מנזקי השמש, השלד עלול להחליד עם רטיבות וכדומה. על כן, חשוב לעשות את השיקולים הרלוונטיים עבורכם. כלומר, אם מדובר בסוכך קבוע מומלץ להתקין סוגך מחומרים איכותיים, לשלם עליו קצת יותר ולדעת בבטחה שעשיתם עסקה איכותית ומקצועית!

 

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על:  מתנפחים וילדים

 

053-934-5125​