הגנה על העור

 

למרות שרוב האנשים אוהבים את החום והאור של השמש, חשיפת יתר לשמש יכולה לגרום נזק לעור האנושי באופן משמעותי. חום השמש מייבש אזורים של העור הלא מוגן וכלה את האספקה של שמני סיכה טבעיים של העור. בנוסף, קרינת אולטרה סגולה של השמש (UV) יכולה לגרום לכוויות ושינויים במבנה העור לטווח הארוך. 

 

כדי למנוע את נזקי השמש עליכם לנקוט בצעדים הבאים: מרחו קרם הגנה לפני שאתם הולכים החוצה. ודאו כי לקרם הגנה יש מקדם הגנה 15 ומעלה. מרחו שפתון הגנה על השפתיים . הגבילו את הזמן שלכם בחוץ כאשר השמש נמצאת בשיאה. הרכיבו משקפי שמש עם הגנת UV. לבשו מכנסיים ארוכים , חולצה עם שרוולים ארוכים וכובע עם שוליים רחבים. תשהו מתחת לרשת צל.  

 

היו מודעים לכך שישנם כמה תרופות ומוצרים לטיפול בעור היכולים להגביר את הסיכון של נזקי העור מהשמש. אלה כוללים סוגים מסוימים של אנטיביוטיקה , כמו גם כמה תרופות מרשם המשמשות לטיפול במחלות פסיכיאטריות , לחץ דם גבוה, אי ספיקת לב , אקנה ואלרגיות. אם אתם נוטלים תרופות מרשם ואתם בדרך כלל מבלים הרבה זמן בחוץ , בררו עם הרופא שלכם אם אתם צריכים לקחת אמצעי זהירות מיוחדת כדי להימנע מחשיפה לשמש .  

 

שמרו על עורכם והימנעו מנזקים בלתי הפיכים. יש באפשרותכם להמשיך ליהנות מיתרונותיה של השמש ויחד עם זאת להימנע מסכנותיה תוך כדי נקיטת הצעדים המפורטים למעלה ושהייה מתחת לרשת צל אשר תגן עליכם לכל אורך שהותכם מתחתיה. אצלנו בכיסויים לכל ניתנת לכם האפשרות לבחור רשת צל ממגוון רחב ואיכותי של רשתות יחד עם שירות מקצועי ואדיב לכל אורך הדרך.

 

לקריאה נוספת:  רשת צל להגנה ונוי

 

 

053-934-5125​