ימי הולדת

 

ההכנות למסיבת יום הולדת יכול לערער את הביטחון העצמי אפילו של הורה אשר הינו בדרך כלל מאורגן היטב.הנה כמה טיפים שיעזרו לסלול את הדרך למסיבת יום ההולדת של הילד שלך.

 

לחץ לגלריית מתנפחים

 

עליכם להחליט האם המסיבה תהיה בבית או במקום אחר. במידה  ויש לכם בית קטן, ייתכן ותרצו לערוך את המסיבה בחוץ . אם יש לכם מספיק מקום או חצר שבה אתם יכולים לארגן פיקניק או להכניס ולפזר משחקים, יהיה לכם נהדר לארח את המסיבה בעצמכם. אנו ממליצים לכם על מתנפחים לילדים כחלק מאטרקציה ייחודית, כייפית ובלתי נשכחת לילדים. הגדירו לכם את מספר האורחים והחליטו על נושא המסיבה (היעזרו והתייעצו עם הילד) .

 

חישבו את אורך המסיבה וקחו בחשבון כי זמן ממוצע למסיבות ילדים לגיל הרך הינו 90 דקות. החלטה הבאה שלכם תהיה איזה סוג אוכל יוגש במסיבה,אילו הפתעות הילדים יקבלו, אילו משחקים יהיו. הפכו את החנויות של הכול בשקל להיות התחנה הראשונה שלכם. לפני שאתם מזמינים ליצן או בדרן פגשו אותו וודאו כי הוא אכן מתאים לכם. ערכו את ההזמנות למסיבה מבעוד מועד וציינו את התאריך, שעה , כתובת, כיוונים ומספר הטלפון שלכם לאישור הגעה. 

 

הורים יכולים להתנדב להישאר ולעזור (זה יפה ואף מקובל). אל תהססו לשאול. שקלו להשכיר שירותי בייביסיטר בזמן המסיבה במידה ומדובר בקהל צעיר במיוחד. תכננו הרבה משחקים קצרים. בדקו מראש האם ישנם ילדים עם אלרגיות למזון מסוים.

 

לסיכום, אנו בכיסויים לכל מאפשרים לכם להשכיר מתקנים מתנפחים לילדים באיכות הגבוהה ביותר יחד עם שירות חם ואדיב לכל אורך הדרך. אנו מאחלים לכם הרבה מזל טוב ובהצלחה בתכנון וביצוע מסיבת יום ההולדת. 

 

לקריאה נוספת: הצללה להגנה מהשמש

053-934-5125​