מתנפחים וילדים

 

כמעט רובנו נמסים מחיוכו של תינוק ומצחוקו המתגלגל של ילד. תמימות ושמחה הם המאפיינים הבולטים של תקופת הילדות. ילד יצחק או יבכה ברגע שהוא ירגיש צורך בכך, ללא מחשבות והיסוסים. הם אינם מאופקים כמונו ומרגישים חופשיים ובטוחים בהצגת רגשותיהם לסביבה. אנו המבוגרים, לפעמים חושפים רגשות שאינם נעימים ונוחים בפני הילדים אשר חלקם אינם יודעים כיצד להתמודד עמם.
 
לנו ההורים מאוד חשוב לשמח את הילדים ולשמר את האושר הגדול אותו הם מקרינים לכל עבר. הקשבה ותמיכה הם הבסיס להצלחה. אנו בכיסויים לכל ממליצים לכם להיעזר בשירותנו לאירועים שונים כמו יום הולדת ולהשכיר מתנפחים להעלאת ושיפור מצב רוח הילדים ושאר האורחים.
 
זהו חלומו של כל ילד לקפץ בטירה גדולה משלו. הצבעים, המתיקות, הגודל והשילוב הספורטיבי מעוררים בילדים שמחה מרובה ועוזרים לילדים להוציא את כל האדרנלין החבוי בהם והמשתוקק לצאת החוצה. השכרת מתנפחים אפשרית לכל אחד ומוסיפה לכל אירוע בו נוכחים ילדים הנוטים בדרך כלל להשתעמם אחרי זמן קצר באירועים בהם אינם מקבלים מספיק גירויים מהסביבה.
 
ידוע כי לילדים יש דמיון רב ומפותח. כולנו שיחקנו ב"רופא וחולה" ודמיינו שאנו בממלכה משלנו. המתנפחים הם חלק נהדר מעולמם של הילדים ומפתח את חשיבתם היצירתית. חלקם מדמיינים כי הם בעלי ממלכת ארמונות המתנפחים וחלקם מדמיינים כי הם חיות בג'ונגל המתנפחים, כל ילד ודמיונו.
 
לסיכום, ילדים מסוגלים לקפץ במתנפחים שעות. אם אתם מחפשים דרך מקורית בה גם אתם תהיו מסוגלים ליהנות מהאירוע וגם להעניק לילדיכם הנאה מרובה ללא צורך להעניק להם תשובת לב רבה המפריעה לכם , מתנפחים היא הדרך הטובה ביותר. כך גם אתם וגם ילדיכם תוכלו ליהנות מהאירוע.

 

053-934-5125​