רשתות צל להגנה מהשמש

 

שמש היא מקור החיים. אי אפשר לחיות בלעדיה אבל גם די קשה לחיות עמה בימי הקיץ הלוהטים. חשיפה ממושכת לשמש הינה מסוכנת ויכולה לגרום לנזק בלתי הפיך.רצוי להימנע משהייה בשמש בין השעות 9:00 בבוקר ל-17:00 אחר הצהריים, ללבוש לבוש מלא המכסה ומגן על העור מפני קרני השמש, לחבוש כובע רחב שוליים, להרכיב משקפי שמש, להסתובב עם שמשייה. שמירה על כל אותם חוקים היא די קשה ואף אינה אפשרית בכמה מקרים. אם כך, הכיצד נוכל ליהנות מהשמש מבלי להיפגע?

 

אין יותר מהנה מלארגן אירוע בחצר/ ירקון/ כל מקום אחר בו יש נוף יפה ופשוט כייף להיות שם. רוב ימי ההולדת של ילדים קטנים נעשים בחוץ, ההורים מחפשים שעות מקום מוצל וכמה שעות לאחר האירוע הם נאלצים לזוז ממקומם מאחר וזוויות הצל משתנות והאורחים נחשפים לקרני השמש. אנו בכיסויים לכל מציעים לכם להשתמש ברשתות צל המותאמות לאירועים בחוץ כך שתוכלו ליהנות מהאירוע מתחילתו ועד סופו ללא חששות ודאגות שמע אתם ואורחיכם תפגעו מקרני השמש.

 

רשת הצללה זהו פתרון אולטימטיבי ונהדר לכל אחד החפץ ליהנות בחוץ ללא פגיעתן של קרני השמש. וודאו כי רשת הצל אותה אתם בוחרים אטומה מספיק כך שכל מי שמוצל אכן לא יכול להיפגע מנזקיה הבלתי הפיכים של השמש. אצלנו תקבלו יחס חם ואישי ותוכלו לארגן אירוע, לשבת בחוץ, להיפגש עם חברים ועוד ללא פגיעה בלתי הפיכה מהשמש.

 

לסיכום, בעזרת רשת צל כל אחד יכול ליהנות מהשמש מבלי להיפגע. הפיתרון הוא פשוט, קל ומתאים לכל אחד. בקרו אותנו וצאו מאושרים ומאובזרים לקראת האירוע או השהייה בחוץ ללא חשש.

 

אלו שקראו מאמר זה, התעניינו גם ב: הסכנה בהיחשפות לקרני השמש

 

053-934-5125​